JAK OBJEDNÁVAT


Pokud se Vám líbí nějaký motiv, zašlete prosím objednávku na tento email: objednavky@klasicke-fotoobrazy.cz
Standardní rozměry výroby jsou: motiv cca formát A3, který je zapasován do pasparty o rozměrech 50 x 40 cm.
Čtvercový formát: motiv cca 30 x 30 cm, který je zapasován do pasparty 50 x 50 cm.
Rám NENÍ součástí obrazu!
Objednávka by měla obsahovat:

Název fotoobrazu: Název fotoobrazu, který je uveden u daného motivu (napři. Budha 1)
Barva pasparty: standardně je na výběr mezi černou, béžovou nebo bílou paspartou
Adresu dodání
Cena poštovného: 150 Kč

V případě specifických přání na rozměry obrazu či barvu pasparty, napište prosím do objednávky. Cena i doba dodání se však mohou lišit v závislosti na požadavcích. Konkrétní cenovou nabídku posléze obdržíte emailem.

Jakmile obdržíme e-mail, zašleme Vám potvrzení o přijetí objednávky a další údaje. Jelikož se jedná o výrobu na zakázku, je nutné zaplatit částku za obraz předem. Výroba začíná, jakmile je částka připsána na účet a zpravidla do 7 dnů zasíláme zpracovaný motiv připravený k zarámování.
Ze zkušeností víme, že každý interiér je jiný a každý zákazník má specifické přání na výběr rámu, který doladí celkový vzhled obrazu, motiv dodáváme proto bez rámu, aby každý z Vás mohl zvolit přesně ten, který se hodí do Vašeho interiéru.

Klasická fotografie, černobílé obrazy, fotografování na film, analogový fotoaparát, 35mm film, středoformát, svitkový film, fotokomora, temná komora, elegantní obrazy, Ilford, Foma, fotochemie, klasická fotografie, černobílé obrazy, fotografování na film, analogový fotoaparát, 35mm film, středoformát, svitkový film, fotokomora, temná komora, elegantní obrazy, Ilford, Foma, fotochemie, klasická fotografie, černobílé obrazy, fotografování na film, analogový fotoaparát, 35mm film, středoformát, svitkový film, fotokomora, temná komora, elegantní obrazy, Ilford, Foma, fotochemie, klasická fotografie, černobílé obrazy, fotografování na film, analogový fotoaparát, 35mm film, středoformát, svitkový film, fotokomora, temná komora, elegantní obrazy, Ilford, Foma, fotochemie, klasická fotografie, černobílé obrazy, fotografování na film, analogový fotoaparát, 35mm film, středoformát, svitkový film, fotokomora, temná komora, elegantní obrazy, Ilford, Foma, fotochemie
fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy.ODKAZY:
Cestovatel, fotograf, spisovatel Leoš Šimánek - www.foma.cz
Galerie fotek přírody, nejen té české - www.naturfoto.cz
Skvělý prodejce fotovybavení - BeFoto - www.befoto.cz
Klub bojového umění Aikido - Aikido Ikeda Dojo Praha - www.aikido-praha.cz
Klub bojového umění Aikido - Aikido Ikeda Dojo Beroun - www.aikido-beroun.cz
Organizace bojového umění Wing Tsun - EWTO - www.ewto.cz
Jazyková škola v Rudné - www.anglickyzarok.cz

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one