Před objednáním si prosím přečtěte obchodní podmínky. Objednáním obrazu s obchodními podmínkami souhlasíte.

1) Nezávazná objednávka vzniká prvotní poptávkou od kupujícího směrem k dodavateli (nejčastěji emailem). Poté je následně dodavatelem potvrzena a kupující je požádán o zaslání platby na účet dodavatele. Současně kupující obdrží informaci, kdy bude daná zakázka zhotovována.
2) Závazná objednávka je uzavřena, jakmile je platba za zboží připsána na účet dodavatele
3) Objednávku je možné změnit či zrušit do doby zhotovení zakázky. Tuto informaci vždy obdržíte v potvrzovacím emailu (viz bod 1)
3) Dodavatel se zavazuje v co nejkratší možné době zakázku zhotovit (obvykle do 7 kalendářních dnů)


REKLAMACE
1) Jelikož každý kus fotografie je originál, dodavatel si vyhrazuje právo na nepatrné odlišnosti černobílé tonality fotografie oproti naskenovanému filmu, který je zobrazen na těchto internetových stránkách a který kupující objednává. Výsledná fotografie se však nesmí výrazně lišit od nabízeného motivu a může být důvodem reklamace.
2) Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, nikoli o e-shop hotových výrobků, nelze uplatnit možnost vrácení zboží v zákonné lhůtě 14 dnů
3) Reklamaci na kvalitu zboží lze uplatnit ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží. Zboží je dodavatelem vždy kontrolováno přímo před odesláním a dodavatel garantuje zaslání mechanicky nepoškozeného zboží. Při přebírání zboží od doručovatele prosím zkontrolujte, zdali je obal nepoškozený. Přijetím zboží od doručovatele přijímáte zároveň fakt, že obal je nepoškozen a tudíž i obsah obálky je bez mechanického poškození. V případě poškození obalu zboží prosím nepřebírejte. Předmětem reklamace zboží může být výrazně horší či odlišná černobílá tonalita a další prokazatelné vady, které si objednavatel neobjednal.
4) V případě reklamace zboží prosím zašlete kompletní dodávku (fotografie + pasparta) zpět do 14 dnů. Vše se pokusíme vyřešit k maximální spokojenosti.
5) Lhůta na posouzení a vyřízení reklamace je 30 kalendářních dní.
6) Zboží je možno vrátit dodavateli po 3 pozitivně uznaných reklamacích. Dodavatel je pak následně povinen navrátit kompletní částku za zboží vč. poštovného kupujícímu, a to do 30 kalendářních dní.
7) Záruka na fotografii jsou 2 roky. Záruka na paspartu také 2 roky. Záruka se vztahuje na kvalitu obrazu fotografie, která musí být neměnná při správném zacházení, tj. s fotografií musí být zacházeno se zdravým rozumem (nevystavovat nadměrné vlhkosti, žárům, dlouhodobému přímému slunečnímu záření, atd.). Pokud při dodržení správného zacházení s fotografií dojde k degradaci obrazu, zejména ztmavnutí, může to být důvodem reklamace.
8) Při jakýchkoliv pochybnostech nás neváhejte kontaktovat a poradíme, jak dále postupovat. Vše se snažíme řešit k maximální spokojenosti.

Klasická fotografie, černobílé obrazy, fotografování na film, analogový fotoaparát, 35mm film, středoformát, svitkový film, fotokomora, temná komora, elegantní obrazy, Ilford, Foma, fotochemie, klasická fotografie, černobílé obrazy, fotografování na film, analogový fotoaparát, 35mm film, středoformát, svitkový film, fotokomora, temná komora, elegantní obrazy, Ilford, Foma, fotochemie, klasická fotografie, černobílé obrazy, fotografování na film, analogový fotoaparát, 35mm film, středoformát, svitkový film, fotokomora, temná komora, elegantní obrazy, Ilford, Foma, fotochemie, klasická fotografie, černobílé obrazy, fotografování na film, analogový fotoaparát, 35mm film, středoformát, svitkový film, fotokomora, temná komora, elegantní obrazy, Ilford, Foma, fotochemie, klasická fotografie, černobílé obrazy, fotografování na film, analogový fotoaparát, 35mm film, středoformát, svitkový film, fotokomora, temná komora, elegantní obrazy, Ilford, Foma, fotochemie
fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy, fotoobrazy.ODKAZY:
Cestovatel, fotograf, spisovatel Leoš Šimánek - www.foma.cz
Galerie fotek přírody, nejen té české - www.naturfoto.cz
Skvělý prodejce fotovybavení - BeFoto - www.befoto.cz
Klub bojového umění Aikido - Aikido Ikeda Dojo Praha - www.aikido-praha.cz
Klub bojového umění Aikido - Aikido Ikeda Dojo Beroun - www.aikido-beroun.cz
Organizace bojového umění Wing Tsun - EWTO - www.ewto.cz
Jazyková škola v Rudné - www.anglickyzarok.cz

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one